Wersja do druku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AKTUALNOŚCI
*** Witamy na naszej stronie ***
Witamy na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Składowania Odpadów Sp. z o.o. w Sosnowcu. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkanców miasta Sosnowca, w zakresie przetwarzania, składowania odpadów komunalnych, odzyskiwania surowców wtórnych oraz wykonywania innych zadań, zgodnie z możliwościami i wyposażeniem technicznym Zakładu. (2016-07-11)
 
OGŁOSZENIE WYNIKÓW - Konkurs Sosnowiecki Lider Ekologii rozstrzygnięty!
OGŁOSZENIE WYNIKÓW - Konkurs Sosnowiecki Lider Ekologii rozstrzygnięty! Wraz z końcem roku szkolnego 2015/2016 został rozstrzygnięty konkurs ekologiczny w sosnowieckich placówkach oświatowych zorganizowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Sosnowcu. Zbiórka zużytych baterii i makulatury trwała do 31 maja br. i znamy już ostateczne wyniki rywalizacji o wartościowe nagrody oraz tytuł Sosnowieckiego Lidera Ekologii... (2016-06-22)
 
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu” MZSO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Grenadierów, skrytka pocztowa 86, 41-200 Sosnowiec, Polska, informuje, że postępowania przetargowe na wyłonienie Wykonawców kontraktów w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”, są prowadzone przez Gminę Sosnowiec... (2015-06-10)
 
INFORMACJE - Miejski Zakład Składowania Odpadów Sp. z o. o. w Sosnowcu informuje
INFORMACJE - Miejski Zakład Składowania Odpadów Sp. z o. o. w Sosnowcu informuje Miejski Zakład Składowania Odpadów Sp. z o. o. w Sosnowcu informuje, że na podstawie Uchwały Nr IV/55/22/2014 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 29 września 2014r. w sprawie zmiany uchwały Nr IV/25/2/2012 Sejmiku ... (2015-01-12)
 
POLECAMY - Co wrzucić, gdzie wywieźć - czyli częste pytania na temat segregowania śmieci
POLECAMY - Co wrzucić, gdzie wywieźć - czyli częste pytania na temat segregowania śmieci Od 1 lipca weszły w życie zapisy nowej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, a wraz z nią duże zmiany w gospodarce odpadami komunalnymi w naszym mieście... (2015-01-01)
 
WYDARZENIA - Otwarcie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu
WYDARZENIA - Otwarcie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu W dniu 8 września 2014 r. odbyło się oficjalne otwarcie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu, inwestycji zrealizowanej za ponad 57 mln zł przez konsorcjum firm: Mostostal Warszawa S.A. z siedzibą w Warszawie (Lider Konsorcjum) oraz Acciona Infraestructuras S.A. (Partner Konsorcjum) z siedzibą w Madrycie. Rolę honorowych gospodarzy pełnili: Prezes Miejskiego Zakładu Składowania Odpadów - Henryk Mantura oraz prezydent miasta Kazimierz Górski i jego zastępca Ryszard Łukawski. (2014-09-14)
 
POLECAMY - Uważaj na azbest!
POLECAMY - Uważaj na azbest! Z pewnością każdy już słyszał o szkodliwości azbestu, ale często nie wiemy, dlaczego jest on taki groźny dla zdrowia i skąd właściwie bierze się w powietrzu. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te pytania i wskazówki służące bezpiecznemu usuwaniu materiałów zawierających azbest. (2014-09-13)
 
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu” Miejski Zakład Składowania Odpadów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Grenadierów, skrytka pocztowa 86, 41-200 Sosnowiec, Polska, informuje, że podstępowania przetargowe na wyłonienie Wykonawców kontraktów w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”, są prowadzone przez Gminę Sosnowiec (...) W związku z powyższym dokumentacja przetargowa dla zamówienia publicznego na usługę „Inżynier Kontraktu dla zadania Dostawa dwóch czołowych ładowarek kołowych dla Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu” jest udostępniana na stronie internetowej ... (2014-08-11)
 
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu” MZSO Sp. z o.o. informuje, że podstępowania przetargowe na wyłonienie Wykonawców kontraktów związanych z robotami budowlanymi oraz usługami w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”, są prowadzone przez Gminę Sosnowiec (...) W związku z powyższym dokumentacja przetargowa na usługę: „Inżynier Kontraktu dla Kontraktu 1.1. „Rozbudowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu dla wypełnienia wymagań dla Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych” jest udostępniana na stronie internetowej ... (2014-08-11)
 
Rozbudowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu
Rozbudowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu W dniu 27 czerwca br. Miejski Zakład Składowania Odpadów Sp. z. o.o. w Sosnowcu podpisał umowę z Wielobranżowowym Przedsiębiorstwem Inwestycyjnym "WUDIMEKS" Sp. z o.o. z Częstochowy... (2014-07-04)
 

Pokaż wszystkie aktualności

© 2015 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Sosnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
Strona główna Wersja do druku Strona główna Dodaj do ulubionych Napisz do nas