Wersja do druku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AKTUALNOŚCI
*** Witamy na naszej stronie ***
Witamy na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Składowania Odpadów Sp. z o.o. w Sosnowcu. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkanców miasta Sosnowca, w zakresie składowania odpadów komunalnych, odzyskiwania surowców wtórnych oraz wykonywania innych zadań, zgodnie z możliwościami i wyposażeniem technicznym Zakładu. (2014-08-12)
 
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu” Miejski Zakład Składowania Odpadów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Grenadierów, skrytka pocztowa 86, 41-200 Sosnowiec, Polska, informuje, że podstępowania przetargowe na wyłonienie Wykonawców kontraktów w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”, są prowadzone przez Gminę Sosnowiec (...) W związku z powyższym dokumentacja przetargowa dla zamówienia publicznego na usługę „Inżynier Kontraktu dla zadania Dostawa dwóch czołowych ładowarek kołowych dla Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu” jest udostępniana na stronie internetowej ... (2014-08-11)
 
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu” MZSO Sp. z o.o. informuje, że podstępowania przetargowe na wyłonienie Wykonawców kontraktów związanych z robotami budowlanymi oraz usługami w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”, są prowadzone przez Gminę Sosnowiec (...) W związku z powyższym dokumentacja przetargowa na usługę: „Inżynier Kontraktu dla Kontraktu 1.1. „Rozbudowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu dla wypełnienia wymagań dla Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych” jest udostępniana na stronie internetowej ... (2014-08-11)
 
Rozbudowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu
Rozbudowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu W dniu 27 czerwca br. Miejski Zakład Składowania Odpadów Sp. z. o.o. w Sosnowcu podpisał umowę z Wielobranżowowym Przedsiębiorstwem Inwestycyjnym "WUDIMEKS" Sp. z o.o. z Częstochowy... (2014-07-04)
 
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu” Miejski Zakład Składowania Odpadów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, informuje, że podstępowania przetargowe na wyłonienie Wykonawców kontraktów w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”, są prowadzone przez Gminę Sosnowiec (...) W związku z powyższym dokumentacja przetargowa dla zamówienia publicznego na usługę „Inżynier Kontraktu dla zadania „Rozbudowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu dla wypełnienia wymagań dla Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych” jest udostępniana na stronie internetowej ... (2014-05-20)
 
Rozbudowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu
Rozbudowa Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu W dniu 15 maja br. Miejski Zakład Składowania odpadów Sp. z o.o. podpisał umowę na Rozbudowę Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu z firmą ARCO System Sp. z o.o. z Oświęcimia... (2014-05-15)
 
POLECAMY - Dzień Ziemi z zasadą 3R!
POLECAMY - Dzień Ziemi z zasadą 3R! 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. To świetna okazja, byś pomyślał, jak Ty wpływasz na przyrodę i środowisko naturalne, w którym żyjesz. Byś może statystyczny mieszkaniec Sosnowca niewiele może zrobić dla tropikalnych lasów, koralowców czy ginących gatunków zwierząt w Ameryce Południowej – ale z pewnością może coś zrobić dla swojego Miasta ... (2014-04-29)
 
WYDARZENIA - Budowa Kompleksowego Systemu Gospodarki Odpadami w Sosnowcu - trwają prace budowlane
WYDARZENIA - Budowa Kompleksowego Systemu Gospodarki Odpadami w Sosnowcu - trwają prace budowlane Na terenie Miejskiego Zakładu Składowania Odpadów Sp. z o. o. w Sosnowcu trwają prace budowlane w ramach realizacji Kontraktu 01 „Budowa Kompleksowego Systemu Gospodarki Odpadami w Sosnowcu”. (2014-04-29)
 
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu”
Informacja o postępowaniach przetargowych w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu” Miejski Zakład Składowania Odpadów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że podstępowania przetargowe na wyłonienie Wykonawców kontraktów w ramach Projektu „Budowa kompleksowego systemu gospodarki odpadami w Sosnowcu” są prowadzone przez Gminę Sosnowiec (...) W związku z powyższym dokumentacja przetargowa dla Kontraktu „Dostawa sprzętu ruchomego i stacjonarnego do Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu” jest udostępniana na stronie internetowej ... (2014-04-28)
 
POLECAMY - Coraz bliżej do zakończenia budowy ZPiUOK
POLECAMY - Coraz bliżej do zakończenia budowy ZPiUOK W Sosnowcu powstaje nowoczesny Zakład Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych. Obecnie trwają w nim prace wykończeniowe i próby techniczne zaawansowanych technologicznie urządzeń – między innymi sita, prasy oraz separatorów. Przeczytaj i dowiedz się, co dokładnie dzieje się obecnie przy ul. Grenadierów! (2014-04-28)
 

Pokaż wszystkie aktualności

© 2014 Miejski Zakład Składowania Odpadów w Sosnowcu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
Strona główna Wersja do druku Strona główna Dodaj do ulubionych Napisz do nas